Loading

Biz Kimiz


Bilgin Hukuk, Birlik Arabuluculuk, Bilgi Patent, Büyüteç Eğitim, Legbis ve Legal Ofis; B Kurumsal çatısı altında yer alan ve multi – disipliner bir yaklaşım sağlamak için güçlü bir bağ ile tasarlanan şirket ve girişimlerdir.

B Ofis, 30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren B Kurumsal girişimidir. Yıllara dayanan tecrübemizle ihtiyaçlarınızı anlıyor ve çözümler üretiyoruz. Müvekkillerinizin sorularını cevaplayabileceğiniz ve arabuluculuk görüşmelerini yapabileceğiniz konforlu ve modern toplantı alanları ile yanınızdayız.

B Ofis, uluslarası standartlara sahip ve ödüllü mimarlar tarafından dizayn edilmiş çalışma alanları sunuyor. Acıbadem Metro istasyonuna yürüme mesafesindeki merkezi konumu ile Adliye Sarayları ve Kamu Binalarına kolayca erişebilirsiniz.

Yeni başlayan hukukçu meslektaşlarımıza yönelik ofis ve danışmanlık paketlerimiz ile artan rekabet ortamında avantajlar sunuyoruz. Genç avukatlara yönelik; dijital kimlik tasarlanmasından müvekkil avukat ilişki yönetimine, sosyal medya yönetiminden hukuk teknolojileri çözümlerine, ofis içi yönetim sistemlerinden mali yönetim sistemlerine kadar bir çok konuda mentör danışma paketleri sunuyoruz.